Młodziczki idą za ciosem

W ten weekend nasze młodziczki zaplanowane miały dwa mecze- w sobotę z drużyną KS Szprotavia Szprotawa, a w niedzielę z WSTK Wschowa. Niestety niedzielny mecz nie odbył się z powodu problemów z dojazdem do Jeleniej Góry drużyny ze Wschowy.

Natomiast sobotni mecz podopieczne trenerki Katarzyny Smajdy- Młodnickiej zakończyły 9 zwycięstwem w sezonie, spośród 11 rozegranych dotychczas meczów. Końcowy wynik 87-40 cieszy podwójnie ponieważ zapracowały na niego zawodniczki, które dotąd nie miały wielu możliwości pokazania na meczach swojego koszykarskiego kunsztu. Swoje pierwsze ligowe zawody rozegrały dwie nowe zawodniczki Gabrysia Posoń i Wiktoria Szlachta, które pokazały się z bardzo dobrej i walecznej strony.

Pomimo, że mecz zakończył się dużą przewagą punktową, to było to widowisko walki i pięknych akcji po obu stronach. Padły celne rzuty zza łuku Oli Borkowskiej i Mai Tomalak. Nasze wysokie Spartanki popisywały się wieloma zbiórkami i celnymi rzutami spod kosza, a skrzydłowe wiodły prym w szybkim ataku.

Serdecznie gratulujemy!

Skład sobotniego meczu: Julia Dziuba 2pkt., Lila Masiukiewicz 2pkt., Ola Borkowska 20pkt.(1×3), Zuzia Dabrowska, Basia Eichberger 5pkt., Hania Midera 14pkt., Hania Nalepa 8pkt., Julia Sochacka 10pkt., Maja Tomalak 22pkt. (1×3), Hania Grześ 4pkt., Gabrysia Posoń, Wiktoria Szlachta.

Skład niedzielnego meczu: Inga Prokurat, Nina Polis, Ola Borkowska, Ola Hamowska, Julia Mrozewska, Paulina Lipka, Hania Midera, Zosia Midera, Martyna Piekarska, Asia Rymarowicz, Kasia Sobolewska, Maja Tomalak.

Trenerka Katarzyna Smajda-Młodnicka.

Młodziczki idą za ciosem
Przewiń na górę