Młodziczki dołączają do sukcesu kadetek i zagrają w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski!!

W miniony weekend drużyna trenerki Katarzyny Smajdy-Młodnickiej dwoma zwycięstwami przypieczętowała swój udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski!

W sobotę Spartanki U13K na swoim parkiecie wygrały mecz z WSTK Wschowa 83-28, a w niedzielę z ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. 60-37.

W tabeli ligowej nasza drużyna uklasyfikowała się na III miejscu, tuż za dwoma wrocławskimi klubami- 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław i MKS MOS Deichmann Wrocław.

Trenerka Kasia zaznacza, że na sukces naszych młodziczek zapracowała cała 22-osobowa drużyna. Każda z zawodniczek miała realny wpływ na losy drużyny poprzez zaangażowanie w treningach, jak i występ na parkiecie podczas meczów.

Do szerokiej kadry Spartanek U13 należy:

Aleksandra Borkowska, Zuzanna Dąbrowska, Julia Dziuba, Barbara Eichberger, Hanna Grześ, Aleksandra Hamowska, Paulina Lipka, Liliana Masiukiewicz, Hanna Midera, Zofia Midera, Julia Mrozewska, Hanna Nalepa, Maria Nowak, Martyna Piekarska, Nina Polis, Gabriela Posoń, Inga Prokurat, Joanna Rymarowicz, Katarzyna Sobolewska, Julia Sochacka, Wiktoria Szlachta i kapitan drużyny Maja Tomalak.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i czekamy na informacje organizacyjne dotyczące ćwierćfinałowego turnieju U13K???

Młodziczki dołączają do sukcesu kadetek i zagrają w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski!!
Przewiń na górę