SIŁA W DRUŻYNIE – Operacja – rekonstrukcja wiązadła ACL Gabrysi

Operacja rekonstrukcji wiązadła krzyżowego ACL to jedyna szansa dla Gabrysi Tarnawskiej, zawodniczki KSW Spartakus Jelenia Góra, na powrót do sportu. Gabrysia doznała kontuzji kolana podczas turnieju kwalifikacyjnego do Półfinałów Mistrzostw Polski Kadetek. Kontuzja ta, okazała się jedną z najgorszych dla młodych sportowców- zerwane wiązadło. Jest to tym bardziej przykre, ponieważ Gabrysia jest na początku swojej drogi sportowej.

GABRYSIA to 14-to letnia dziewczyna pełna optymizmu, która swoim uśmiechem zaraża całe otoczenie. Od momentu kontuzji wspiera swoją drużynę, w której również gra jej sistra bliźniaczka Paulina. Gabrysia należy do sportowej rodziny, gdzie siostra Paulina również jest koszykarką, starsza siostra Julia trenuje biathlon a brat był saneczkarzem.

Niestety operacja rekonstrukcji wiązadła jest dość kosztownym zabiegiem, który wymaga później kosztownej rehabilitacji . Nie chcemy pozostawić Gabrysi w tym ciężkim czasie samej. Drużyną się jest w pięknych jak i ciężkich czasach. To jest właśnie sprawdzian dla nas wszystkich.

Wierzymy w siłę SPARTAŃSKIEJ RODZINY i całego środowiska sportowego. Pomórzmy Gabrysi szybko przejść operację, przejść rehabilitację i powrócić do sportu. Do tego potrzeba jest zebrać 21.000 tyś na samą operację.

Każda złotówka z tej zbiórki zostanie udokumentowana.

W imieniu drużyny Gabrysi zwracamy się z prośbą o wsparcie.

ZRZUTKA.PL

SIŁA W DRUŻYNIE – Operacja – rekonstrukcja wiązadła ACL Gabrysi
Przewiń na górę