Pierwszy dwutakt dla rocznik 2013/2014 w Jeleniej Górze i potyczki U-11 we Wschowie

Dziś byliśmy organizatorem “Pierwszego dwutaktu” w Jeleniej Górze, który rozegraliśmy na Hali MOS ul. Sudecka 42.

Rozgrywki te rozgrywane są w układzie zawodników 3×3 . Nasze spartanki wystąpiły w 2 drużynach 6 osobowych. W turnieju wzięło udział 5 drużyn ( chłopców i dziewczynek)

?KSW Spartakus Jelenia Góra

? KS Sudety Jelenia Góra

?UKS 2 Ziębice

?Ślęza Wroclaw

?PG Crew Piława Górna

W sumie 70 dzieci rozegrało po 4 mecze ??♥️.Była walka i moc emocji?♥️Na koniec turnieju każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe kubki KSW Spartakus Jelenia Góra z logo Jelenia Góra. Rodzice jak zawsze sprawili się na medal.

Przygotowali dla wszystkich dzieci słodkie i owocowe przekąski. Dziękujemy ♥️również trenerom za pomoc przy sędziowaniu turnieju.

Trenerka Monika Krawczyszyn-Samiec

Spartanki U11( dziewczynki z rocznika 2012 i kilka 2013) rozegrały dwa ostatnie w tym sezonie mecze ligowe z dwoma najlepszymi zespołami z Zieloną Górą i Wschową

Niestety oba przegrane . Bardzo wyrównany był pierwszy mecz z Zieloną Góra ale przegrywamy 4 punktami. Drugi z najsilniejszą w U11 Wschową ponad 30 punktów. Jednak zmęczenie i brak ogrania dały znać

Kilka dziewczynek grało po ponad 2 tygodniach przerwy ( choroby , przerwa świąteczna ) Przed nami jeszcze turniej 3 dniowy z dwoma noclegami w Inowrocławiu w czerwcu (9-11) .

Trener: Adam Bartnicki

Pierwszy dwutakt dla rocznik 2013/2014 w Jeleniej Górze i potyczki U-11 we Wschowie
Przewiń na górę