Co za weekend Spartanek

1️⃣Mistrzostwa Polski w koszykówce 3×3 w Głuchołazach zakończeone na II miejscu!!🔥🔥🔥3 dni, 10 meczów z najlepszymi reprezentacjami szkół podstawowych w Polsce. Ogrom emocji i doświadczeń. Wspaniała zabawa i wyjątkowa atmosfera…

Cztery niezwykłe, ambitne, wspaniałe koszykarki: Ola Borkowska, Hania Midera, Kasia Sobolewska i Jula Sochacka, na co dzień zawodniczki KSW Spartakus Jelenia Góra trenerki Katarzyna Smajda-Młodnicka wywalczyły dla SP10 w Jeleniej Górze II miejsce w Polsce!!🔥🔥

To historyczne osiągnięcie naszych zawodniczek dla szkoły, bo Jeleniogórska Dziesiątka pierwszy raz znalazła się w elicie polskich szkół i zdobyła tak wysoki rezultat.

Gratulujemy 💪

2️⃣Nasze Minikoszykarki 4 na Dolnym Śląsku Nie udało się wygrać pierwszego meczu Finału Mini Koszykówki na Dolnym Śląsku ze Ślęza Wroclaw. Po naprawdę wyrównanym i emocjonującym meczu przegrywamy ostatecznie 47:25. Pokazaliśmy jednak ładna dobrze zorganizowana grę ale nadal musimy pracować nad obrona !!!!

Grały: Gelette Hanna, Lipka Weronika,Binek Hania,Gerono Ola,Kaszewska Maja, Ciak Maja, Tomala Natalia, Młodnicka Karolina 1 pkt. Trzaska Zuzia 1 pkt.,Kochlewska Kalina 4 pkt., Roszkowska Ala 6 pkt., Szczucka Ola 4pkt.,Jurek Natalia 6 pkt.,Mecz o 3 miejsce przegrywamy 29:22 że Zgorzelcem. Punkty tym razem zdobywały:

Tomala 6, Geletta 6, Binek 3, Roszkowska 2, Nowak 2, Kaszewska 2, Gerono 1 pozostałe 0 pkt Mlodnicka, Kochlewska, Jurek, Ciak, Trzaska, Lipka, Szczucka. Trener Adam Bartnicki

3️⃣Inne spartanki rywalizowały w turnieju 3×3 zorganizowanym przez ZPP-CWU w Jeleniej Górze z okazji Dnia Matki. Nasze zawodniczki mogliśmy zobaczyć w kategoriach rocznika 2013 i młodsze, 2010 i młodsze, 2008 i młodsze oraz family. Była walka i dużo atrakcji .

Brawo dziewczyny jesteśmy z Was dumni💪❤️

Co za weekend Spartanek
Przewiń na górę