U13 kolejne zwycięstwo w lidze młodziczek, U17 i U11 po jednym zwycięstwie i porażce.

(U13) Młodziczki trenera Adam Bartnicki pokonujały na wyjeździe MOS Wrocław 103:25. Już od drugiej kwarty uzyskały duża przewagę 30 punktowa dzieki temu caly 12 osobowy skład spartanek mial szanse pograc w tym meczu.

Punktowały: Trzaska 22, Szczucka 18, Roszkowska 17, Kochlewska i Gelleta po 11, Mlodnicka 8, Gerono,Lipka,Tomala po 4, Binek i Kaszewska po 2 i Ciak 0

(U17) Po sobotniej wysokiej porażce że Sleza Wrocław 108:34 ( gramy bez chorych zawodniczek : Niesobska W I Tarnawska P), nasze juniorki zmobilizowały się do meczu z MKS Polkowice i wygrały to spotkanie 69:62. Dobre spotkanie rozegrały A. Tomalak i J.Michalak, które zdobyły po 24 pkt, na tablicach wspierały je Tomalak E, P. Tarnawska i A.Młodzinska. Spartanki dzieliły się piłką w ataku, od początku narzuciły swój styl gry i postawiły mocna obronę.

Punktowały w 2 meczach:

Tomalak A. ( 3, 24), Michalak J,(13, 24), Nejman( 8, 5), Judka (8,8), Tarnawska P(😎, Młodzińska (2,2), Korchakovska, Tomalak E, Wojciechowska Z, Lubowinska Z.

U(11) Rozegrały swój pierwszy turniej w Jeleniej Górze. W pierwszym meczu wysoko pokonały MOS Wrocław 38:5, w kolejnym uległy UKS 2 Ziebice 27:44.

Nasze najmłodsze ligowe pociechy zaprezentowały się w nowych pięknych 🏀🎽♥️ strojach, które już niebawem trafią do pozostałych zespołów w klubie.

W turnieju wystapiły: Sroka Hania, Pieniążek Lena, Momot Basia, Kowalewicz Zosia, Juryniec Gabrysia, Sudenis Julia, Łabedzka Gabrysia, Mochól Róża, Ostaszewska Sara, Kupczyńska Iga, Kochlewska Nina, Bladyn Ola, Lipiec Iwa, Oleś Olga, Jula Czarnecka.

Trener: M. Monika Krawczyszyn-Samiec

Gratulujemy sportowej rywalizacji💪❤️💙💜

U13 kolejne zwycięstwo w lidze młodziczek, U17 i U11 po jednym zwycięstwie i porażce.
Przewiń na górę