Turniej Akademia Wisły CanPack CANPACK CUP za nami.

U13- 3, U15 -7, U17 – 4 miejsce

Turniej Akademia Wisły CanPack CANPACK CUP za nami.

🏀Młodziczki U13 kończą zmagania turniejowe na 3 miejscu z bilansem 2 zwycięstw z ( Brzegiem i Szubinem ) oraz 3 porażek z ( Ksawerowem, Pruszczem Gdańskim i Piasecznem ).

Indywidualne wyróżnienia otrzymały Gellete Hanna i Roszkowska Alicja ).

🏀Kadetki U15 rozegrały w Krakowie mecze jako najmłodsza drużyna w tej kategorii walcząc o punkty z Panterami Szubin, Wisłą CANPACK I Kraków, LaBasket Warszawa, MUKS Piaseczno oraz Wisłą CANPACK II Kraków. Z pięciu spotkań Spartanki wygrały tylko jedno i uklasyfikowały się na siódmej pozycji. Był to czas bogaty w zdobywanie nowych doświadczeń, które powinny mieć wpływ na poprawę gry w rozgrywkach ligowych.

🏀Juniorki U17 Turniej w Krakowie kończą na 4 miejscu z bilansem 2 zwycięstw i 3 porażek. Najlepszy mecz rozegrały z Piasecznem, który jak okazało się zaliczył się do ( układu trójkowego w rywalizacji końcowej, gdzie spartankom zabrakło 2 pkt małe do zajęcia 3 miejsca). Turniej bogaty w indywidualne doświadczenia. Do najlepszej 5 turnieju wybrana została Julia Michalak, a najlepszą zawodniczka zespołu Martyna Niesobska.

Dobrze spędzony czas koszykarsko, co zaowocuje w 2 rundzie, którą już rozpoczynamy w najbliższy weekend.

Dziękujemy Akademia Wisły CanPack za dobrze zorganizowany Turniej i naszym rodzicom, trenerem za możliwość udziału w turnieju.

♥️
🏀
Turniej Akademia Wisły CanPack CANPACK CUP za nami.
Przewiń na górę