Za nami bardzo emocjonujące spotkanie z Q8OIL SKM Zastal

Niestety mecz nie ułożył się po naszej myśli. Chociaż ciężko się z tym pogodzić, to jednak czasem tak bywa. Pojechałyśmy do Zielonej Góry po zwycięstwo, a wróciłyśmy z przegraną 44-46.
Za nami bardzo emocjonujące spotkanie z Q8OIL SKM Zastal, w którym moje Spartanki zrobiły wszystko co mogły w tym dniu, ale zielonogórskie obręcze nie chciały przyjmować naszych piłek😉 Sporo wypracowanych pozycji, czy pięknych minięć i kosz jakby je wypluwał. Szkoda.
Sporo na różnych forach opinii na temat zielonogórskiego sędziowania i niestety przychylam się do oceny większości trenerów- tragedia. Żałuję i chciałabym oszczędzić moim zawodniczkom takich doświadczeń.
Ze wszystkiego wyciągniemy wnioski i zbudujemy się jeszcze silniejszym teamem, bo sukces buduje się na porażkach💪🏼🔥🩵💜
Dziękuję Dziewczyny za dzisiejszy mecz! Walczyłyśmy do końca na parkiecie i na ławce🔥💪🏼Jestem z Was dumna! Bycie Waszą trenerką to prawdziwy zaszczyt 💜🩵
Hania M. 🙌🤜🤛🤚😉🤗
Maja Tomalak 11, Julia Mrozewska 2, Hania Nalepa 2, Ola Borkowska 2, Zuzia Dąbrowska, Ola Hamowska 2, Paulina Lipka, Hania Midera 12, Zosia Midera, Martyna Piekarska 5, Kasia Sobolewska 6, Jula Sochacka 2.

Za nami bardzo emocjonujące spotkanie z Q8OIL SKM Zastal
Przewiń na górę