Waleczna Niedziela dla spartanek

🏀U17 Pokonały na wyjeździe MKS Polkowice 66:61 ( 10:16, 17:24, 18:14, 16:12)

Juniorki stanęły na wysokości zadania i wywiozły zwycięstwo z Polkowic. Do przerwy koncertowo gra Julia Michalak ( 27 pkt) co daje nam przewagę 27:40. Po przerwie ( dochodzi do 3 kontuzji, Michalak i Nejman muszą zejść z boiska w 3 kwarcie i nie graja do końca meczu, P. Tarnawska wspiera pozostałe koleżanki( pomimo urazu), które stają na wysokości zadania i doprowadzają zwycięstwo do końca meczu. Brawo TEAM

Punktowały: 27 Michalak, 13 Tomalak A, 8 Judka A, 7 Nejman M, 7 Niesobska W, 2 Tarnawska P, 2 Młodzinska A, 2 Tomalak E, Wojciechowska Z, Sala A, Korchakovska D.

🏀Kadetki U15 po wyrównanym meczu ulegają gospodarzowi spotkania Citronex UKS BASKET Zgorzelec 40-47. Był to mecz walki i Spartanki zagrały dobre zawody. Niestety początkiem IV kwarty z boiska schodzą nasze dwie wysokie zawodniczki Kasia Sobolewska i Julia Mrozewska, co miało odzwierciedlenie w słabszej grze drużyny pod koszami.

Joanna Rymarowicz 2, Maja Tomalak 7, Julia Mrozewska 2, Hania Nalepa, Ola Borkowska 4, Basia Eichberger 1, Ola Hamowska 2, Paulina Lipka, Hania Midera 5, Zosia Midera, Martyna Piekarska 6 (1×3), Kasia Sobolewska 11.

🏀U13- Dziś w meczu rewanżowym z Polkowicami drużyna młodziczek U13 zagrała w ocenie trenera swój najlepszy mecz w sezonie ligowym, wygrywając 61:51. Szczególnie na wielkie uznanie zasługuje gra w pierwszej połowie meczu ( 28:24 ). W drugiej połowie pojawiło się zbyt dużo błędów , ponownie nie trafionych aż 10!! rzutów spod kosza oraz dekoncentracja w obronie. Pomimo tego dziewczyny wytrzymały napięcie meczowe i nie dały sobie w żadnym fragmencie gry odebrać zwycięstwa pokazując przewagę umiejętności i osobowości na boisku. Punktowały:

Roszkowska 23, Gelletea i Kochlewska po 12, Binek i Trzaska po 4, Mlodnicka ,Ciak, Lipka po 2 , Gerono, Kaszewska,Szczucka 0 pkt. I każda z tych zawodniczka miała przynajmniej 1 szansę na zdobycie swoich punktów tylko brakowało skuteczności .Już za tydzień podejmujemy u siebie MOS Wrocław.

Brawo Wszystkie spartanki, Brawo trenerzy!