Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji “Wodnik”

Dziękujemy🩷🩵

Z głębi serca pragniemy wyrazić naszą najszczerszą wdzięczność za hojne wsparcie, które udzieliliście naszemu klubowi KSW Spartakus Jelenia Góra w tym okresie dynamicznego rozwoju ⛹️‍♀️. Wasze wsparcie w czasie, gdy odnotowywaliśmy wiele sukcesów i awansów naszych młodych zawodników, jest niezwykle cenne i doceniamy każdą wyciągniętą do nas dłoń.

Dzięki Waszej hojności, możliwe jest zapewnienie naszym młodym zawodniczkom udział w zawodach rangi Mistrzostw Polski na najwyższym poziomie. Wasza pomoc nie tylko motywuje naszą młodzież do osiągania swoich celów sportowych, ale także pozwoliła nam jako klubowi rozwijać się i spełniać marzenia naszych zawodników.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca nie tylko zaowocuje obecnymi sukcesami, ale również stworzy solidne fundamenty dla dalszego rozwoju naszych zawodników. Państwa zaangażowanie nie tylko w nasz klub, ale także w lokalną społeczność, nie pozostaje niezauważone.

Jesteśmy dumni, że możemy liczyć na naszą lokalną firmę Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji “Wodnik” jako partnera w naszej sportowej przygodzie.🏀🩷💙

Dziękujemy jeszcze raz.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji “Wodnik”
Przewiń na górę