3 miejsce młodziczek na 1/4MMP U13

Młodziczki wracają z ćwierćfinałów w Nowym Tomyślu z 1 zwycięstwem i 2 porażkami zajmując 3 miejsce nie dające awansu do półfinałów. Dziś w grze o ten półfinał po wyrównanej i zaciętej grze przegrywamy z zespołem z Łomży. To nie usprawiedliwienie ale przez cały turniej z urazem kolana grała naszą podstawową rozgrywająca Kalina Kochlewska, w tym meczu kontuzji w 3 kwarcie doznała jedna z naszych podstawowych wysokich ( bardzo dobrze grająca na tym turnieju ) Karolina Młodnicka.

Pomimo że cel nie został osiągnięty zbieramy bardzo cenne doświadczenie a kolejne zawodniczki udowodniły że stać je na lepszą grę i dołączają 5,6 podstawowych zawodniczek w drużynie skutecznie zastępując w grze kontuzjowane .

Przed nami czas na analizę , przygotowanie i wdrożenie kolejnych etapów szkolenia.

W szczególny też sposób dziękujemy naszym kibicom rodzicom którzy byli z nami na turnieju i tym wszystkim którzy kibicowali i oglądali nasze zmagania ( innym zawodniczkom i rodzicom )

W ćwierćfinałach reprezentowaly nas : Roszkowska Alicja kapitan zespołu ,Kochlewska Kalina, Mlodnicka Karolina, Trzaska Zuzia, Gellete Hania, Lipka Weronika, Gerono Ola, Binek Hania, Kaszewska Maja, Szczucka Ola, Ciak Maja, Szlachta Wiktoria.

Do piątki turnieju wybrana została Aleksandra Szczucka – gratulujemy !!

3 miejsce młodziczek na 1/4MMP U13
Przewiń na górę